Uniwersytet Szczeciński zaprasza na seminarium na temat Akcji COST

29 października br. w godz.: 10:30-12:30. Miejsce: Duża Sala Senatu w rektoracie Uniwersytetu Szczecińskiego (al. Papieża Jana Pawła II 31). Organizator: Uniwersytet Szczeciński. Seminarium dotyczy Akcji COST umożliwiającej koordynację interdyscyplinarnych sieci badawczych. Program COST finansuje Komisja (...)

Kurs online Writing in the sciences

4 października 2018 r. rozpoczęła się kolejna edycja bezpłatnego kursu online pt. "Writing in the Sciences", którego organizatorem jest Stanford University. Kurs  trwa osiem tygodni. Zapisy prowadzone są na stronie internetowej Stanford University.Podobnie jak w poprzedniej (...)

RCIiTT ZUT zaprasza na szkolenie z planowania kariery naukowej

Szczecin, 17 października. Kariera naukowa wiąże się z podejmowaniem nowych wyzwań i strategicznym planowaniem kolejnych kroków w procesie rozwoju naukowego. Podejmowanie świadomych decyzji, stawianie celów i ich realizacja już na początku kariery pozwoli w rezultacie dążyć do doskonałości (...)

Pakiet szkoleń okołobiznesowych od PPNT

Poznański Park Naukowo-Technologiczny realizujący projekt MERLIN zaprasza naukowców, innowatorów, startupowców oraz przedstawicieli firm, którzy mają produkt lub pomysł oraz którzy wciąż dopracowują swój model biznesowy do uczestnictwa w specjalistycznych (...)