29 października br. w godz.: 10:30-12:30. Miejsce: Duża Sala Senatu w rektoracie Uniwersytetu Szczecińskiego (al. Papieża Jana Pawła II 31). Organizator: Uniwersytet Szczeciński. Seminarium dotyczy Akcji COST umożliwiającej koordynację interdyscyplinarnych sieci badawczych. Program COST finansuje Komisja Europejska. Organizator wymagana wcześniejszej rejestracji na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 26 października godz. 12:00.

Podczas spotkania zostaną przedstawione podstawowe informacje dotyczące Akcji COST, warunki przystapienia do programu, wymogi, zasady i praktyczne porady, jak również doświadczenia osób uczestniczących w Akcji COST.