Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

Logo Akademii Morskiej: czerwony gryf w złotej koronie, z żółtym dziobem, zwrócony w prawo
Logo CTTM

Aktualności

26.07.2021

Poszukujesz partnera biznesowego z Norwegii? Skorzystaj z dofinansowania PARP

Już 20 sierpnia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosi konkurs dla MŚP pod nazwą Travel Grants: wsparcie na rozwój dwustronnej współpracy. Głównym celem konkursu jest wzmocnienie kontaktów biznesowych pomiędzy polskimi i norweskimi podmiotami poprzez organizację misji gospodarczych. W ramach konkursu przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z dofinansowania w wysokości do 2 tys. euro bez konieczności uiszczenia wkładu własnego.
19.07.2021

Europejskie ekosystemy innowacji - 90 mln euro na projekty dotyczące zrównoważonego ekosystemu innowacji w Unii Europejskiej

Europejskie ekosystemy innowacji (EIE) to nowość w programie Horyzont Europa 2021-2027. Jeden z trzech obszarów filaru Innowacyjna Europa powstał w celu stworzenia podstaw dla zrównoważonego, solidnego i zintegrowanego europejskiego ekosystemu innowacji. Jego głównym celem jest wspieranie rozwoju firm i pobudzanie innowacji, które będą w stanie sprostać ważnym wyzwaniom.

Biuletyn Informacyjny

Prezentujemy kolejny numer biuletynu informacyjnego zawierającego informacje dla branży morskiej z zakresu źródeł finansowania B+R+I, transferu wiedzy i komercjalizacji, możliwości rozwoju kariery naukowej i podnoszenia kompetencji, zmian legislacyjnych w zakresie zarządzania uczelnią i jej wynikami badań oraz wydarzeń istotnych dla branży.
Logo CTTM
BIULETYN CENTRUM PROJEKTÓW i INNOWACJI 4 SIERPNIA 2021 nr 30/(454)2021                                                                                      

Wydarzenia

Międzynarodowe Spotkania Biznesowe INDUSTRIAL BRIDGE 2021

24 listopada. Giełda kooperacyjna dla uczestników reprezentujących branże: stalową, morską i stoczniową, transportową/logistyczną, energii odnawialnej. Organizator: Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.
Czytaj dalej

MODERNLOG - targi logistyki, magazynowania i transportu

W dniach 31 sierpnia - 3 września w Poznaniu odbywają się targi dedykowane polskiej branży logistycznej i transportowej.
Czytaj dalej

Nasi partnerzy

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę